Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Свято Великих козацьких перемог

Свято Великих козацьких перемог


Кінний театр «Запорозькі козаки» пропонує разом відзначити славну перемогу козацької зброї!

 

У програмі свята:

  • вистава Кінного театру «Запорозькі козаки»,
  • веселі народні забави і звитяжні козацькі розваги з відвідувачами,
  • катання на конях та можливість постріляти з козацької зброї.
  • театралізована масова постановка ключового епізоду Хотинської битви – сутички козаків з передовим турецьким загоном, атака османів на козацький табір, вибори нового гетьмана запорожцями, сутичка між ворогуючими партіями січовиків, повернення додому з перемогою Війська Запорозького. Авторська постановка, яскраві автентичні костюми, оригінальний музичний супровід, шикарні батальні сцени, рукопашні поєдинки, драматичні діалоги – все це прямо на території Кінного театру розіграють артисти Запорізького обласного академічного музично-драматичного театру ім. Магара.
  • концерт ансамблю народної пісні та побутового танцю «Оксамит», хороводи, ігрища, танці та співи, інтерактивні забави разом з артистами.
  • показовий виступ з козацького рукопашу Театру козацького бою «Запорозький Спас». Фантастичні вправи зі зброєю, карколомні бої, постановочні поєдинки, неймовірне володіння тілом і духом, екстремальні вміння козаків та козачок викликають захват!
  • показові виступи з шабельного бою та постановочні двобої від Миколаївської козацької школи (м. Миколаїв), таємниці танців з шаблями та дивовижна жіноча самооборона за допомогою холодної зброї, відновлена зі старовинних прийомів.
  • показові виступи вихованців Запорізького центру козацького військово-патріотичного виховання "Школа джур", рій "Червона калина", гурт "Козачата".

Увага! Вперше в Кінному театрі відбудеться спецпогашення маркованого художнього конверту під назвою "В серцях нащадків - слава козаків!" від Укрпошти.

Також на вас очікують майстер-класи від майстрів шабельного та ножового бою і козацьких бойових мистецтв, виставка-ярмарок виробів народних майстрів, смачна козацька їжа та напої!

Увага! Тим, хто прийде в козацькому вбранні і з шаблею – вхід безкоштовний!


Вік

0+


Вартість

дорослий квиток: 200 грн
дитячий квиток: 100 грн


Телефон

+380 (67) 619 52 90


Посилання


Адреса

Запоріжжя
о. Хортиця, вул. Заповідна, 23