Фольклорно-етнографічний комплекс «Кiнний Театр «Запорозькi Козаки»КІННИЙ ТЕАТР «Запорозькі козаки» пропонує Вашій увазі програму фольклорно-етнографічного кінного театру, який розпочав свою діяльність на початку 90-х років та має величезний досвід прийому гостей.

 

Театралізована вистава проходить на імпровізованій сцені, програма включає елементи вольтижування, джигітування - трюки на конях, роботу гарапником (батогом), захопливі козацькі ігри та розваги. Проводимо старовинний ритуал «Посвячення в козаки» з даруванням почесної грамоти на пам'ять.

Породисті коні, яскраві національні костюми, український колорит, середньовічна зброя створюють ілюзію історичної реальності. Кожен виступ Кінного театру - це воістину незабутні моменти Вашого життя!

Після виступу можна покататися на конях, розважитися з козацькою зброєю, придбати українські сувеніри, вироби зі шкіри, вироби коваля, гончара, петриківський розпис, сімейні обереги, а також вишиванки.

 На території діє ресторан – музей, де можна скуштувати традиційні українські страви. Розміщення гостей у банкетній залі на 80 осіб, 2 колиби (мала банкетна зала) на 20 осіб, усі зали з дров`яними камінами. У теплу пору року - на вулиці під навісами. Розміщення будь-якої кількості гостей в окремих зонах. Тандир, російська та голандська піч.

Захоплююче шоу в поєднанні з українською кухнею створять унікальну атмосферу свята і викличуть почуття захвату!

Додатково прикрасять Ваш відпочинок виступи творчих колективів - бандуристи, народні ансамблі пісні, шоу-балет, фаєр-шоу (танці з вогнем). Можливе замовлення етнічно-фольклорних ансамблів за Вашим бажанням.

На Кінному театрі Ви зможете ознайомитися з однією з найбільш героїчних сторінок української історії початку ХХ століття. Хортицький кінний полк, також відомий як «Полк Чорних запорожців», який входив до складу Запорізької дивізії, був сформований під час Першої світової війни (1915 г.) і брав участь у боях проти німецьких і австрійських військ. У період Громадянської війни жодного разу не зазнав поразки в боях. Це був найсильніший підрозділ Української народної армії. До Вашої уваги - ​​експозиція зброї часів громадянської війни, а також вельми екстравагантна уніформа хортицьких воїнів, що дала полку назву "Полк чорних запорожців».

Крім цього, Ви побачите унікальну експозицією старовинних прасок і зможете простежити всі стадії еволюції праски - від злегка обробленого кругляка до сучасних (колекція налічує близько 300 штук). Зацікавлять інші предмети побуту 19-20 ст. (більш ніж тисяча штук), які присутні в інтер'єрі, а також справжній вітряний млин і колекція рушників.

Поруч з Кінним Театром знаходяться перші експонати музею стародавнього судноплавства - кораблі типу «Чайка», «Бригантина» XVIII ст, підняті з дна Дніпра біля острова Хортиця. Їх унікальність полягає в тому, що подібних пам'яток на території Європи на сьогоднішній день не виявлено. Проект «Запорізька чайка» є єдиним реалізованим проектом з підйому, консервації та реставрації старовинних суден на території СНД.

На території Кінного театру діє Школа верхової їзди, де збираються шанувальники коней, верхової їзди та кінного спорту. Ми проводимо всі види навчання і тренувань для будь-якого рівня підготовки. Уроки викладає досвідчений інструктор, який в короткі терміни навчить Вас і Ваших дітей гарно триматися в сідлі і керувати конем, щоб Ви могли насолоджуватися верховою їздою без ризику для свого здоров'я!

Також запрошуємо відвідати захоплюючі кінні прогулянки мальовничими місцями о.Хортиця. Відчуйте безмежну радість від спілкування з природою та кіньми, і світ засяє новими яскравими фарбами!

 

Організуємо:

  •  виїзні виступи, дні міст,
  •  корпоративні вечірки, банкети, фуршети, шведські столи,
  •  весілля, виїзна реєстрація шлюбу на території Кінного театру, весілля в стилі «етно»
  •  презентації, конференції, лекції, семінари
  •  дитячі дні народження, випускні вечори, уроки козацтва, походи і квести
  •  державні, православні та професійні свята,
  •  екскурсії в школу верхової їзди.

 

Кінний театр має можливість виступати з різноманітними програмами. Можливо замовити шоу-програму за особистим сценарієм - ми виконуємо будь-які замовлення!

Максимальна місткість глядачів - 400 дорослих або 500 дітей.
Контакти

+380 (67) 619 52 90
kt.zap.kozak@gmail.com


Посилання


Адреса

Запоріжжя
о. Хортиця, вул. Заповідна, 23