Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Музична програма «Козацькі забави»

Музична програма «Козацькі забави»


30 вересня у Запорізькій обласній філармонії артисти академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» подарують юним глядачам нову музичну програму «Козацькі забави»!

 

З незапам'ятних часів в Україні козаки славилися своєю міццю, спритністю, кмітливістю та бажанням завжди прийти на допомогу. Артисти познайомлять дітей із історією козацтва, звичаями, традиціями козаків та їх найцікавішими забавами. Глядачі дізнаються звідки береться їх легендарна сила, витривалість та неймовірна жага до волі. А ще малюки разом зможуть заспівати бравих козацьких пісень.

Яскрава та колоритна, сповнена різнобарвних мелодій програма порадує й приємно здивує маленьких і дорослих. В «Козацьких забавах» воєдино поєднуються запальні танці та ліричні хороводи, театральні замальовки та веселі інтерактиви.

Програма водночас розважальна і повчальна, адже дітки зможуть розширити свої знання про запорозьких козаків, сповнитися бажанням до наслідування їх кращих рис характеру: щирості, безкорисливості, товариськості, бути сміливими, спритними.

Запорізька обласна філармонія запрошує всіх у світ козацьких забав! Народні ігри, спів та акторське виконання не залишать глядачів байдужими і подарують багату палітру незрівнянних емоцій!

Козацькому роду – нема переводу!

Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану. 


Вік

0+


Вартість

квиток: 100 грн


Телефон

+380 (61) 236 73 86
+380 (61) 236 99 77


Посилання


Адреса

Запоріжжя
просп. Соборний, 183