Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

"Якось у Морському"Морське – містечко біля моря. Там живуть морські мешканці. В них на руках і ногах перетинки, а на ребрах зябра. Вони їдять рибу і п’ють морську воду. Школа побудована у вигляді маяка. Там навчають морським предметам та морському мистецтву.

Морські мешканці люблять своє містечко і не розуміють мешканців інших міст – Польового, Гірського, а особливо – Лісного, оскільки люди там живуть за іншими законами природи. Проте життя повертається так, що морські мешканці самі опиняються на чужині.

Спектакль неодноразово представлений на сценічних майданчиках України, в тому числі на конкурсах та фестивалях Києві, Чернігові та Дніпрі.

Вистава розрахована на глядацьку аудиторію від  старшого дошкільного віку до 100 років включно. Зарезервувати місце на виставу можна також самостійно на сайті swija.com.ua. Резервування, як і вхід, безкоштовні.

Режисер-постановник -  Світлана  Ємець

Сценографія – Світлана Дуднік

Хореографія –Юліана Пилипець

Костюми – Юліана Пилипець

У виставі використано сучасну музику

Спектакль українською мовою

Тривалість вистави 45 хв.

Прем’єра – 2016 рік


Коли

29 Березня, 14:00–14:50.


Вік

4+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (66) 250 75 72
+380 (67) 339 13 21


Посилання


Адреса

Запоріжжя
7А Козача вулиця Олександрівський район

Як дістатися?

Від зупинки транспорту "Трампарк" рухатися по вулиці Козачій в напрямку Дніпра до 9-поверхівки праворуч. Театр розташовано на 1-му поверсі будинку поруч з магазином "Калейдоскоп". Вхід з вулиці "Козача".