Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Екскурсія "Назад у дитинство"Запрошуємо на особливу екскурсію "Назад у дитинство" спеціально для найменших гостей та їх батьків

 

Ми познайомимось з унікальними авторськими ляльками в артгалереї Ольги Гречухи та власноруч розпишемо пряники в кафе-пекарні «Пряня». Гарантуємо неповторну атмосферу та щирі емоції. Нудно не буде нікому.

Програма екскурсії:

  • 10:30 – зустрічаємось у Туристичному інформаційному центрі, знайомимось та вирушаємо;
  • 11:00 –12:00 - в артгалереї Ольги Гречухи на нас чекає екскурсія казковим світом ляльок. Це перша та єдина в Україні тематична галерея, де зібрані роботи як сучасних авторів з усієї України, так і антикварні іграшки з різних країн світу. Кожна має свою історію, образ та оригінальне вбрання

Ми дізнаємось, скільки всього іграшок у колекції, як багато часу йде на виготовлення кожної ляльки, чи мають вони імена та ще багато цікавого.

  • 12:30 - 14:00 – змінюємо локацію. В кафе-пекарні «Пряня» пануватиме творча атмосфера, адже на дітей та їх батьків чекає майстер-клас з розпису пряників В позитивній атмосфері разом з крутим ведучим кожен створить свій маленький кулінарний шедевр. Буде цікаво та весело.

Дізнатися більше і записатися на екскурсію можна за телефоном


Вік

0+


Вартість

вартість: 320 грн


Телефон

+380 (50) 424 20 54


Посилання


Адреса

Запоріжжя
просп. Соборний, 151