Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Шахи для дітей 7-15 років

Шахи для дітей 7-15 років


Ми хотіли б запропонувати вашим дітям приєднатися до гуртка з шахів.

Шахи - це чудова гра, яка не тільки виглядає цікаво, але і має багато корисних переваг для розвитку молодших гравців.

Ось кілька деталей, які стопроцентно підкреслюють користь гри в шахи:⠀

  1.  Розвиток критичного мислення: Гра в шахи стимулює розвиток аналітичного та логічного мислення. Гравець повинен прогнозувати наслідки своїх ходів та розглядати різні можливості.
  2.  Удосконалення здатності планувати: Шахи не тільки вимагають хорошого передбачення майбутніх ходів, але й розвивають навички планування та стратегічного мислення. Гравець повинен розробити довгострокову стратегію і поступово втілювати її у гру.
  3. Підвищення концентрації: Гра в шахи сприяє покращенню зосередженості та увазі. Гравець повинен уважно споглядати і аналізувати дошку, фігури і будь-які можливі ходи опонента.
  4. Розвиток творчих здібностей: Хоча шахи мають строгі правила, є безліч можливих комбінацій і варіантів. Гра в шахи дозволяє виявити творчий потенціал гравця, розвиваючи його здатність до нестандартного мислення і пошук неочікуваних рішень.
  5. Підвищення самодисципліни: Гра в шахи вимагає від гравця дотримуватися правил управління та використовувати стратегію. Це розвиває самодисципліну та вміння керувати своїми діями.

Таким чином, гра в шахи не тільки допомагає розвивати кращі риси особистості, але також є захоплюючим способом проводити час і встановлювати соціальні зв’язки з іншими гравцями.

Заняття проводяться в такому розкладі:
Вівторок:

  • Для дітей віком 7-11 років: з 15:00 до 16:00
  • Для дітей віком 12-15 років: з 16:00 до 17:00

Середа:

  • Для дітей віком 7-11 років: з 17:00 до 18:00
  • Для дітей віком 12-15 років: з 18:00 до 19:00

Вартість одного заняття складає 120 гривень. Також доступна можливість абонемента, який на 10 занять вартує 800 гривень.

Будемо раді бачити Вас у нашому гуртку з шахів!

Якщо у Вас є будь-які питання або бажаєте зареєструватися, будь ласка, заповніть гугл-форму: https://forms.gle/vKUPQ4JbTbxKDHPr9


Вік

7–15


Вартість

Одне заняття : 120 грн
Абонемент : 800 грн (10 занять)


Телефон

+380 (68) 175 60 67


Посилання


Адреса

Запоріжжя
вул. Добролюбова, 13