Студія дизайну та шиття TrendМісія школи звучить саме так: "Прищеплюємо любов до шиття! Легко, цікаво, без зайвої писанини"


Швейна студія - це далеко не звичайний навчальний клас! Це справжнє робочий простір, де навчання проходить на базі чинного ательє і дизайн-бюро. Всі викладачі - практикуючі майстри. Атмосфера в студії завдяки цьому сама розташовує до творчості, навчання та спілкування! Адже коли навколо тебе все займаються чимось цікавим, просто не можливо не надихнутися! Перейдіть галерею, там є маленькі відео про те яка у нас робочий й одночасно дружна обстановка.

А ще, це єдина школа яка навчає шиттю з нуля! Це все завдяки авторській методиці навчання і на відмінно відпрацьованою схемою проведення занять. Ми даємо можливість освоїти ази шиття всього за пару місяців і пошити 5 повноцінних виробів, тоді як в інших школах ту ж програму вивчають до пів року. Результативність курсів говорить сама за себе: 70% учениць закінчили курс «Шити з нуля» купують собі швейну машинку. А це значить вони продовжують шити!


І це найголовніше для нас! Адже ми ділимося не просто знаннями і навичками, ми ділимося своєю любов'ю до нашої справи.
Контакти

+380 (96) 332 21 16
ksenia.atelier@gmail.com


Посилання


Адреса

Запоріжжя
вул. М.Гончаренка,11