Пологовий Будинок №9 Запоріжжя

Пологовий Будинок №9 Запоріжжя


"Пологовий будинок №9" ЗМР  відкрита 1 квітня 1978 року. Райони обслуговування: Хортицький, Олександрівський, правобережжя Запорізького району Запорізької області.

 

Профілі надання медичної допомоги: акушерство та гінекологія, анестезіологія, неонатологія, лабораторна діагностика та клінічна біохімія, терапія, УЗ-діагностика, фізіотерапія. КУ "Пологовий будинок №9" розгорнутий на 115 ліжок, у складі якого пологове відділення на 55 ліжок, відділення анестезіології та інтенсивної терапії на 6 ліжок, відділення патології вагітності на 30 ліжок, гінекологічне відділення на 30 ліжок, відділення новонароджених на 55 ліжок, клініко-діагностична лабораторія. Жіноча консультація на 200 відвідувань в зміну. В стаціонарі  цілодобово  надається медична допомога гінекологічним хворим, вагітним, породіллям та новонародженим дітям.

 "Пологовий будинок №9" в листопаді 2004 року акредитовано на звання ВОЗ ЮНІСЕФ "Лікарня, доброзичлива до дитини". Пологовий будинок є базою кафедри акушерства та гінекології ЗДМУ, кафедри сімейної медицини ДЗ "ЗМАПО МОЗ України". 


Контакти

+380 (061) 278 07 44


Посилання


Адреса

Запоріжжя
вул. Новгородська, 28