Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

День народженняДень народження в Музеї науки у Фліка - це яскраво, пізнавально і активно!

Ми пропонуємо 3 комбо-свята і можливість зібрати свято самому:

- Екскурсійне свято (екскурсія + інтерактив + додаткова година - 150 грн / чол)

- Наукове свято (науковий майстер-клас + кріо шоу + додаткова година - 280 грн / чол)

- Арт свято (арт майстер-клас + пісочна анімація + додаткова година - 250 грн / чол)

- Збери свято сам

Екскурсія-квест. Якраз той випадок, якщо потрібно не просто відірватися, а й дізнатися щось корисне (щоб потім похвалитися розумом перед друзями, звичайно ж). А якщо екскурсія проходить в інтерактивному форматі, з завданнями, цікавими мультфільмами, практичними експериментами - час пролетить непомітно, а знань помітно додасться. Адже знати, як сидіти на ютубі цілий день і не зіпсувати зір, або взяти участь в чемпіонаті по запам'ятовуванню, - буде корисно всім :)

Наукове шоу або майстер-клас. Так, давайте будемо чесними: всім періодично хочеться щось підірвати. Або підпалити. Або знищити по клацанню пальців. І якщо ваша компанія хлопців на чолі з іменинником - це Великий вибух в мініатюрі, у нас для вас гарні новини. Тому що наукове шоу або майстер-клас - це саме те, що потрібно: видовищно, яскраво, динамічно і незабутньо. До того ж, будь-яке шоу можна підігнати під тематику свята: це буде або кругосвітню подорож з пошуком скарбу, або битва мага і вченого, або загадкова лабораторія таємничого парфумера, або ще що-небудь.

Пісочна анімація і Арт майстер-клас. Якщо після будь-якого з попередніх варіантів дітей знадобилося терміново заспокоїти і переналаштувати з руйнування на щось заспокійливе, малювання піском врятує ситуацію. Та й як окремий варіант розваги для допитливих хлопців теж відмінно підійде. Малювати всім разом власний мультфільм, відчувати пальцями пісок, який підкоряється всім рухам руки, спостерігати, як картинка оживає на очах ... Та й хто знає, раптом саме з цих хлопців виростуть знамениті мультиплікатори?

Телефонуйте, придумаємо свято разом!

+38068 512 95 96


Коли

Пн–Нд 10:00–19:00.


Вік

6+


Вартість

Экскурсионный праздник: 150 грн
Арт праздник: 250 грн
Научный праздник: 280 грн


Телефон

+380 (68) 512 95 95


Посилання


Адреса

Запоріжжя
вул. Яценка, 10А