Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Система освіти дітей раннього та дошкільного віку "Mr.Leader"

Система освіти дітей раннього та дошкільного віку "Mr.Leader"


Всеукраїнська онлайн-система освіти та піклування за дітьми «Mr.Leader» пропонує батькам цікаві активності для малечі віком від 2 до 6 років.

 

  • На наймолодших учасників чекає тематичний день «Українські народні ремесла». Діти дізнаються про те, як готують хліб, під час гри із сенсорним боксом злакових осягнуть процес вирощування пшениці, змайструють паперовий вітрячок, спробують замісити тісто, зроблять бджолу з картону.
  • Для малечі 3 - 4 років фахівці підготували тематичний день «Народні символи України». Діти допоможуть ляльці знайти її вишиванку, послухають вірші та наліплять вареників.
  • Малюки 4 - 5 років відвідають тематичний день «Флора і фауна України». Вони розсортують зображення рослин відповідно до місць їхнього зростання та «посадять» їх на мапі країни, відгадають загадки, переглянуть розвивальні відео про жителів лісів та морів, «заселять» мапу тваринами та птахами.
  • Дошкільнята 5 - 6 років відвідають тематичний день «Визначні місця України». Вони складуть пазли із зображеннями будівель державних органів, побудують із конструктора замок, розмалюють зображення Андріївської церкви, заштрихують на мапі область, де розташований найвідоміший природний заповідник, знайдуть однакових тварин на картинках, допоможуть ведмежаті знайти його маму.

Реєстрація учасників за посиланням: https://mr-leader.com/ua/programa-mrleader.

Шукайте більш детальну інформацію в телеграм-каналі «Mr.Leader»: https://t.me/mrleader_brand.


Вік

2–6


Вартість

Безкоштовно


Телефон

044 481 3221


Посилання


Адреса

Запоріжжя
онлайн