Дитячий центр "Геніальні Діти"

Дитячий центр "Геніальні Діти"


Розвиваючий дитячий центр "Маленький геній"


Дитячий центр "Маленький Геній" був створений в 2012 році і ось вже 4 роки наші дітки і викладачі з успіхом реалізують головне завдання - забезпечення всебічного розвитку дошкільників.

Працює для діток від 0,6 місяців до 12 років і їх батьків, пропонуючи широкий спектр занять і програм на будь-який смак. Всі заняття проходять в ігровій формі.

  • Викладачі. У всіх співробітників Дитячого центру є вищу педагогічну освіту. Тому діти дійсно отримують серйозну підготовку з різних дисциплін, а не просто добре проводять час.
  • Затишок і комфорт. Всі приміщення Дитячого розвиваючого центру "Маленький Геній" обладнано спеціально для дітей. Тут велика матеріальна база, багато розвиваючих і сюжетно - рольових іграшок. У центрі стежать за чистотою, щоденне кварцування кімнат, провітрювання і вологе прибирання, прибирання пароочищувачем, тому діти хворіють рідше, ніж в дитячих садах та інших центрах.
  • Безпека. 100% безпека Вашої дитини - відеоспостереження, охорона. Випадкові люди не увійдуть в центр і діти самі не зможуть вийти на вулицю.
  • Для батьків комфортна зона відпочинку (очікування), де можна попити чай / кава, мати можливість скористатися вільними зонами WI - FI, почитати літературу про розвиток дитини або просто погортати модний журнал.

Контакти

+380 (66) 512 40 88
+380 (66) 614 57 85
+380 (68) 404 47 61
v4335@ukr.net


Посилання


Адреса

Запоріжжя
вул. 40-річчя Перемоги, 11б