Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Дитячий розвивальний застосунок Edugames "Розумники" від lifecell

Дитячий розвивальний застосунок Edugames "Розумники" від lifecell


lifecell пропонує своїм абонентам передплатити розвивальний контент застосунку Edugames «Розумники» від одного дня до 9 місяців. Після оформлення передплати трафік на користування застосунком не тарифікується.


Популярність інтерактивного навчання у світі стрімко зростає. Тож смартфони та планшети стали невід’ємною частиною повсякденного життя учнів і широко використовуються як інструменти для онлайн навчання. Діджитал-оператор lifecell теж дотримується світового тренду та пропонує передплату застосунку Edugames «Розумники» для дошкільнят і молодших школярів. Він містить понад 16 тис. різноманітних інтерактивних завдань із різних предметів.

Завдання, що пропонуються у застосунку, були розроблені за шкільною програмою для 1-4 класів і активно використовуються педагогами в навчанні. Наразі вже доступні завдання з математики та української мови. Вправи з предмету «Я досліджую світ» розроблюються і незабаром з’являться у застосунку. Всі завдання відповідають вимогам НУШ і схвалені МОН України до використання у початковій школі.


Абоненти lifecell можуть скористатися такими перевагами:

  • Доступні терміни передплати — 1 день, 1, 3 або 9 місяців;
  • Користування застосунком після передплати не тарифікується;
  • Можливість оплатити послугу з мобільного рахунку або банківською карткою.

Нові користувачі можуть безкоштовно протестувати застосунок протягом двох днів.

Для замовлення передплати треба відправити SMS з текстом «1» на номер 639 або скористатися USSD кодом - *639# або *639*1#.

Вартість користування застосунком на 1 день – 3 грн. Вартість передплати на 30 днів – 60 грн. При замовленні користування додатком на 90 днів, вартість складатиме 169 грн, а на 270 днів – 309 грн.

Детальніше про послугу читайте на сайті.


Вік

5+


Посилання


Адреса

Запоріжжя