Дитячий розважальний центр "Акуна-Матата"

Дитячий розважальний центр "Акуна-Матата"


«Дитячий розважальний центр "Акуна-Матата"» – це казковий закуток, де кожен малюк зможе забути про будні дні та насолодитися ігровими та розважальними активностями на повну

Розрахований на дітей від 3-х до 12-ти років, цей центр пропонує безліч різноманітних розваг – від супермодернізованого лабіринту та кулькової кімнати, до кінотеатру та багатої бібліотеки про любимих героїв.

Кожен відвідувач зможе обрати для себе ігровий майданчик за власним бажанням – буде чим зайнятися кожній дитині: батут, гірки, каруселі, м'ячі, гідромасажні ванни та жалюзі, дитяча спортивна арена та багато іншого.

У центрі «Акуна-Матата» вам не доведеться сидіти без діла. А якщо ви перейдете у вільний час – вас точно не залишать байдужими наші різноманітні заходи. Ваші діти зможуть зустрічатися зі своїми улюбленими казковими героями, брати участь у творчих заняттях та майстер-класах, танцювати на дитячих дискотеках, ігралах та фестивалях танцювальної енергії.

На території центру діти зможуть комфортно відпочити, відповивши мережі поганих вражень і завжди залишатися у веселому та позитивному настрої. Запрошуємо всіх маленьких гостей абсолютно без обмежень насолоджуватись кожною хвилиною, з великим задоволенням приходьте до нашого казкового центру та забудьте про все на короткий період часу.

Ми знаходимося за адресою: Запорізька область, Запоріжжя, вул.Товариська, 49.

Нехай кожен день вашої дитини буде наповненим позитивними емоціями та забавами.

До зустрічі в "Акуна-Матата"!


Контакти

+380 (68) 535 06 68


Посилання


Адреса

Запоріжжя
вул.Товариська 49