Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

MINECRAFT ТА BRAWL STARS РЯТУЮТЬ ROBLOX

MINECRAFT ТА BRAWL STARS РЯТУЮТЬ ROBLOX


Приготуйтеся до незабутнього пригодницького шоу, яке поєднує одразу три найпопулярніші ігри останніх років - Майнкрафт, Бравл Старс і Роблокс.

 

"Майнкрафт та Бравл Старс рятують Роблокс" - це інтерактивне шоу, що запрошує маленьких гравців стати частиною захопливої історії.

Сюжет вистави розгортається навколо злого Чітера, який намагається захопити світи Бравл Старс, Майнкрафт і Роблокс. Але не хвилюйтесь! Сміливий герой Стів вирушає на допомогу, спочатку рятує хоробрих Бравлерів з пасток Чітера, а потім разом з ними він рятує Роблокс. Разом вони стикаються з Чітером у вирішальній битві. Хто здобуде перемогу? Це залишається сюжетною та емоційною інтригою.

Унікальність цього шоу полягає в використанні додаткової реальності. Діти матимуть можливість взаємодіяти зі сценою, використовуючи свої телефони, щоб знищувати ворожих зомбі. Це захоплююче поєднання живої вистави і передових технологій доповненої реальності забезпечує неповторний досвід для кожного глядача.

Встигніть купити квитки на цю незабутню виставу, де магія геймінгу з'єднується з реальністю прямо перед вашими очима. "Майнкрафт та Бравл Старс рятують Роблокс" - це захоплююча пригода, яку ваші діти запам'ятають надовго!

Забронюйте квитки вже зараз та підготуйтесь до неймовірного веселощів, танців та емоційного зворушення!

Дітям до 3 років вхід вільний у супроводі батьків (на ручках). 


Вік

3+


Вартість

від: 250 грн
до: 450 грн
Дітям до 3 років: Безкоштовно (у супроводі батьків (на ручках))


Телефон

+380 (61) 233 30 29


Посилання


Адреса

Запоріжжя
вулиця Лермонтова, 9