Дитяча телестудія "PRosto TV"

Дитяча телестудія "PRosto TV"


Сучасна дитина росте серед інформаційних технологій. Світ змінюється з колосальною швидкістю. Ті навички, які вчора були актуальні, завтра можуть бути вже не потрібні. Але творче мислення необхідно в усі часи. Люди з креативним мисленням змінюють і розвивають сучасний світ. Цьому вчать в Студію дитячого телебачення «PRosto TV»!

«Через розваги до пізнання» - головний девіз Студії «PRostoTV»!


Правильно побудована робота і авторські програми дозволяє нам розкривати і розвивати будь-яку дитину всебічно. Грамотна мова, навички акторської майстерності, вільна робота в кадрі, реалізація авторських телепроектів, розуміння процесів ПРОДАКШНУ, грамотне виклад текстів, розвитку пам'яті та креативного мислення дозволяє з користю рости і вдосконалюватися кожному.

В нашій Студії ми вчимося спілкуватися і дружити, працювати в команді і разом йти до бажаного результату, що також необхідно в сучасному світі. Ми не тільки готуємо фахівців у сфері телебачення, ми в першу чергу розвиває у дітей віру в себе. Адже так важливо вірити в свої сили, мати сміливість мріяти і йти до мрії, ставити цілі і досягати їх. Всі ці навички універсальні для кожної людини. Це нова філософія розвитку нової людини, ким і є наші діти, народжені в ері інформаційних безмежних технологій.

Навчання в Студії «PRostoTV» відбувається через теоретичну і практичну підготовку.


Контакти

+38 (096) 637-70-08
+38 (099) 124-46-54
prosto.tv.zp@gmail.com


Посилання


Адреса

Запоріжжя
ДК Титан, вул. Перемоги, 131, Запоріжжя