Які бувають чохли на iPhone 15 Pro?


Опубліковано 29 Січень 2024 о 13:00

Блог Діти в місті Запоріжжя >  Оглядові статті >  Які бувають чохли на iPhone 15 Pro?


Які бувають чохли на iPhone 15 Pro?

Photo: freepik.com


Занурюючись у світ аксесуарів для iPhone 15 Pro, важливо усвідомити відмінності між його дизайном та попередником, iPhone 14 Pro. У той час як iPhone 14 Pro і iPhone 15 Pro мають схожий зовнішній вигляд, останній має невеликі, але значні зміни. iPhone 15 Pro пропонує невелике збільшення висоти майже на міліметр вище, невелике збільшення товщини на 0,2 мм і невелике зменшення ширини в порівнянні з попередником. Дещо інше розташування кнопок і більший та широкий виступ камери додатково посилюють візуальні відмінності.

Проте складності сумісності чохлів не обмежуються цим. iPhone 15 і iPhone 14 Plus, незважаючи на схожі розміри з iPhone 15 Pro і Pro Max, мають свої особливості. Більші модулі камер на висококласних моделях роблять чохли для iPhone 15 та iPhone 15 Plus несумісними з варіантами Pro та Pro Max.


Шукаючи ідеальний чохол на айфон 15 про першим рішенням стає вибір необхідного рівня захисту.


Виберіть надтонкий чохол для мінімалістичного захисту від подряпин, або обирайте більш міцний чохол, що забезпечує додаткову амортизацію при випадкових падіннях. Якщо збереження цілості камери — ваш пріоритет, виберіть чохол з піднятим краєм у області камери, що захищає цінні лінзи.


Photo: icases.ua


Чохол для iPhone 15 Pro із сумісністю MagSafe розроблений для бездоганної інтеграції з магнітною технологією Apple, забезпечуючи надійне та ефективне з'єднання з різними аксесуарами. Система MagSafe, введена в iPhone 12 і продовжується в наступних моделях, включає кільце магнітів, вбудованих в задню частину iPhone. Ця інноваційна технологія дозволяє прикріплювати різноманітні аксесуари, включаючи гаманці, бездротові зарядні пристрої, тримачі та багато іншого.


Чохли, позначені як сумісні з MagSafe, повинні включати вбудоване кільце магнітів MagSafe для забезпечення надійного та стійкого з'єднання. Тим не менш, важливо бути уважним при виборі чохла, оскільки деякі з них можуть рекламуватися як «сумісні з MagSafe», не маючи справжніх магнітів.


Натомість ці чохли покладаються на свою тонкість, дозволяючи магнітному з'єднанню проникнути крізь них. Хоча це може здатися зручним, недоліком зазвичай є слабке магнітне з'єднання, що робить більш легким від'єднання телефону від аксесуара.

У результаті ідеальний чохол для iPhone 15 Pro з технологією MagSafe повинен не тільки заявляти про сумісність, але й включати вбудоване кільце магнітів MagSafe для забезпечення надійного та стійкого з'єднання з різними аксесуарами MagSafe. Це забезпечує міцний магнітний зв'язок між вашим телефоном та аксесуаром, забезпечуючи надійний користувальницький досвід без ризику небажаного від'єднання.


Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук