Вибір кольору дитячого взуття


Опубліковано 18 Липень 2023 о 13:00

Блог Діти в місті Запоріжжя >  Оглядові статті >  Вибір кольору дитячого взуття


Вибір кольору дитячого взуття

Photo: Freepik


Час минає, мода змінюється, але одне залишається незмінним — діти завжди люблять яскраві та барвисті речі. І це не дивно, адже кольори викликають у них різні емоції, допомагають розвивати уяву і творчі здібності. Тому, коли настає час купити дитяче взуття, вибір кольору стає одним із ключових моментів. У цій статті ми поговоримо про те, який колір взуття вибрати для дитини, на що звернути увагу та які нюанси врахувати.Photo: INTERTOP


Основні принципи вибору кольору


Вибір кольору дитячого взуття має бути продуманим та обґрунтованим. Ось кілька основних принципів, якими варто керуватися:

  • Вік дитини. Для найменших дітей підійдуть яскраві та насичені кольори, які привернуть їхню увагу та допоможуть розвинути зорове сприйняття. Для підлітків краще вибирати більш спокійні та нейтральні відтінки.
  • Сезон. Влітку краще світлі та яскраві кольори, які не нагріваються на сонці, а взимку — темні, які не так швидко забруднюються.
  • Стиль одягу. Взуття повинне гармоніювати з одягом дитини, тому вибирайте колір, який добре поєднуватиметься з основною палітрою її гардеробу.
  • Стать дитини. Для дівчаток часто вибирають рожевий, фіолетовий чи червоний колір, для хлопчиків – синій, зелений чи коричневий. Однак не варто зациклюватися на цих стереотипах: головне, щоб дитині подобався колір взуття.


Психологічний вплив кольору


Колір взуття може впливати на настрій та поведінку дитини. Наприклад, червоний колір стимулює активність та енергійність, синій – сприяє зосередженості та спокою, зелений – покращує настрій та допомагає розслабитися. Тому, вибираючи взуття певного кольору, ви можете трохи коригувати поведінку дитини.Photo: INTERTOP


Практичність та універсальність


Якщо ви хочете, щоб взуття служило довго і поєднувалося з більшістю речей з гардеробу дитини, вибирайте універсальні кольори: чорний, сірий, бежевий, коричневий. Таке взуття не так швидко забруднюється і не виглядає потертим.

Вибір кольору дитячого взуття - завдання не з легких, але дуже важливе. Адже від правильного вибору залежить як зовнішній вигляд дитини, так і її настрій, самопочуття, іноді й поведінка. Тому підходьте до цього питання відповідально, враховуйте всі нюанси та прислухайтеся до думки своєї дитини.

Якщо ви шукаєте якісне та стильне дитяче взуття, обов'язково завітайте на сайт intertop.ua. В асортименті компанії INTERTOP ви знайдете взуття на будь-який смак і колір, яке обов'язково порадує вас та вашу дитину.


Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук