Чим металевий конструктор корисний для дітей?
Опубліковано 28 Червень 2022 о 13:00
Блог Діти в місті Запоріжжя > Статті > Чим металевий конструктор корисний для дітей?
Photo: bi.ua
Дитина завжди виявляє непідробний інтерес до того, з чого і як виготовлені різноманітні машини, механізми і навіть домашня техніка. Найчастіше відповіді на такі питання дають різні дитячі енциклопедії. Але коли настає час, дитині стає доступним самостійне конструювання. Зазвичай складання різних моделей походить з підручних матеріалів, але найкраще з цим завданням справляються конструктори. А особливо – металеві. Особливості таких конструкторів та користь для дитини – про це далі.
Користь ігор з конструктором із металу
Конструктор металевий – це можливість створення як відомих механізмів (машинок, літаків, човнів тощо.), так і неіснуючих моделей. Це чудова підмога для винахідництва та прояву фантазії.
Ще конструктор із металу – це така користь для дитини:
- Дитина з ранніх років може відчути себе винахідником. Загравшись з конструктором, малюк може уявити себе авіаконструктором і навіть побувати у космосі. Дитяча фантазія на все це здатна!
- Конструктор – спосіб поповнювати колекцію іграшок. А коли зібрана модель набридне, її завжди можна розібрати та перетворити на щось нове.
- Якщо деталі відомого LEGO з'єднуються дуже легко, деталі металевого конструктора кріпляться складніше. Дитині знадобляться ключі, викрутки, болти, гвинти, гайки та інші елементи кріплення. Звичайно, саме тому у конструктора існує вікове обмеження. Такі кріплення розвивають технічне мислення та дрібну моторику.
- Якщо дитині ще важко поєднувати деталі, їй можуть допомагати дорослі – і це робить із іграшки чудову сімейну гру.
- Граючи конструктором із металевих деталей, дитина розвиває не лише деякі фізичні, а й творчі якості. А ще розвиватимуться посидючість та терплячість, акуратність та відповідальність.
- Металевий конструктор – один із оригінальних способів розвивати у маленького хлопчика чи дівчинки механічну пам'ять та дотик.
Як збирати металевий конструктор?
Не переживайте – у кожному наборі, крім маси дрібних деталей, є схема-інструкція. У ній часто є докладні посібники зі збирання різних моделей. Способи кріплення деталей наочно проілюстровані.
Поясніть молодому конструктору, що після того, як йому вдасться скласти базові моделі, він може збирати не за схемами і виявляти фантазію. Головне – завжди шукайте стікер із віковою міткою і купуйте такий конструктор, тільки коли вік дитини йому відповідає.